Badania kliniczne - Centrum terapii holistycznej
845
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-845,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Badania kliniczne

Nasze centrum bierze także udział w badaniach klinicznych, a tym samym nasi pacjenci mają możliwość dostępu do najnowszych rozwiązań w zakresie ochrony zdrowia.

Badanie kliniczne przeprowadza się, aby ocenić skuteczność i bezpieczeństwo podawanych leków. Jest to fundament współczesnej medycyny. Nowoczesne terapie dają pacjentom ogromne szanse w ich leczeniu oraz poszerzają wiedzę lekarzy. Takie badanie przeprowadza się też w celu wprowadzenia nowego leku lub nowej formy terapii do powszechnego stosowania.

Pacjent dzięki udziałowi w takim badaniu jest w stanie uzyskać dużo szerszą wiedzę, aby zrozumieć zasady prowadzenia badań klinicznych i poszerzyć wiadomości w zakresie innowacyjnej terapii, która w przypadku badania klinicznego jest dla pacjenta bezpłatna. Pacjent znajduje się pod zwiększoną opieką medyczną o podwyższonym standardzie, a tym samym ma większe szanse na wydłużenie życia i poprawę jego jakości. Sama kwalifikacja do takiego badania przynosi już niewymierne korzyści w postaci bezpłatnych badań przesiewowych, co często pozwala na wczesną diagnozę innych schorzeń. Udział w badaniu klinicznym jest dobrowolny.

Przed przystąpieniem do badania pacjent musi wyrazić świadomą zgodę na udział, podpisując formularz zgody.

Zapewniamy doświadczenie i empatię oraz w pełni zindywidualizowane podejście.