Fizjoterapia - Centrum terapii holistycznej
454
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-454,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Fizjoterapia

Jest to przede wszystkim odzyskiwanie możliwie największej sprawności i zniesienie zmian funkcjonalnych, jakie mogły powstać w ciele człowieka ze względu na wiek, przebyte urazy, ból, choroby i czynniki degeneracyjne.

 

Służy temu terapia manualna, jedna z najbardziej efektywnej i kompleksowej dziedziny fizjoterapii. Polega na diagnozowaniu oraz usuwaniu zaburzeń funkcjonalnych, poprzez bezpośrednią lub pośrednią pracę na stawach, kościach, nerwach i tkance łącznej. Praca na podwięziach (rozluźnianie mięśniowo-powięziowe) sprawdza się przede wszystkim w przypadku bóli pochodzenia kostno-mięśniowego, po przebytych zabiegach operacyjnych – tak świeżych, jak i odległych, po urazach, przy zaburzeniach posturalnych (wady postawy, zaburzenia statyczne i dynamiczne w układzie ruchu).

Zapewniamy doświadczenie i empatię oraz w pełni zindywidualizowane podejście.