Reumatologia - Centrum terapii holistycznej
895
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-895,bridge-core-1.0.5,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,qode-theme-ver-18.1,qode-theme-bridge,disabled_footer_top,qode_header_in_grid,wpb-js-composer js-comp-ver-6.0.2,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-5

Reumatologia

Reumatologia to dziedzina medycyny zajmująca się schorzeniami układu ruchu, tkanki łącznej, chorobami autoimmunologicznymi, które nieleczone prowadzą do znacznego pogorszenia jakości życia, a w rezultacie do jego znacznego skrócenia.

Naszym pacjentom często towarzyszy ból, obniżenie nastroju, zaburzenia łaknienia. Naszym celem jest trafna diagnoza, jak najlepsze leczenie i poprawa sprawności a co za tym idzie komfortu naszych pacjentów.

Głównym celem jest osiągnięcie długotrwałej remisji i łagodzenie objawów chorobowych w przebiegu zapalenia stawów, Czy układowych chorób tkanki łącznej.

Zastosowanie marihuany medycznej w Reumatologii ma na celu łagodzenie przewlekłego bólu, poprawę jakości snu, zmniejszenie uczucia zmęczenia.